Personal docent i investigador

 Descarregar Pdf

El personal del DTA està format per tres col·lectius: el Personal Docent i Investigador (PDI), el Personal d’Administració i Serveis (PAS) i el Personal Investigador en Formació.

El PDI té com a funcions principals desenvolupar totes les activitats necessàries relacionades amb la generació del coneixement i la seva transmissió, difusió o aplicació. La seva activitat diària es divideix entre les tasques de docència, investigació, innovació i transferència del coneixement, i gestió. El PDI té plena capacitat docent i investigadora. Les activitats d’innovació comporten totes les actuacions que el PDI realitzi que propicien l’aplicació del coneixement a la societat i als seus agents econòmics, mitjançant processos de desenvolupament i innovació productiva.

Cognoms, Nom

Categoria

Àrea de coneixement

Ubicació

e-mail

Personal Docent i Investigador a temps complet

Alegre Vilas, Isabel

Lectora

Tecnologia d'Aliments

E2.1.09.2

isabel.alegre@udl.cat

Arántegui Jiménez, Javier

Titular d'Escola Universitària

Tecnologia d'Aliments

E2.2.13

javier.arantegui@udl.cat

Colás Medà, Maria Pilar

Investigadora Post-doctoral

Tecnologia d'Aliments

 

pilar.colas@udl.cat

Elez Martínez, Pedro

Catedràtic

Tecnologia d'Aliments

E2.2.12

pedro.elez@udl.cat

Fons Solé, Estanislau

Titular d'Escola Universitària

Tecnologia d'Aliments

E2.2.13

estanislau.fons@udl.cat

Garvín Arnés, Alfonso

Agregat

Tecnologia d'Aliments

E2.2.15

alfonso.garvin@udl.cat

Garza Garza, Salvador

Titular d'Universitat

Tecnologia d'Aliments

E2.2.16

salvador.garza@udl.cat

Gimeno Añó, Vicente

Titular d'Universitat

Tecnologia d'Aliments

E2.2.16

vicente.gimeno@udl.cat

Giner Seguí, Joaquín Jesús

Titular d'Universitat

Tecnologia d'Aliments

E2.3.12

joaquin.giner@udl.cat

Graell Sarle, Jordi

Catedràtic d'Universitat

Tecnologia d'Aliments

E2.2.04

jordi.graell@udl.cat

Ibarz Martínez, Raquel

Investigadora Post-doctoral

Tecnologia d'Aliments

E2.1.09.1

raquel.ibarz@udl.cat

Ibarz Ribas, Alberto

Catedràtic d'Universitat

Tecnologia d'Aliments

E2.2.15

albert.ibarz@udl.cat

López Fructuoso, Maria Luisa

Catedràtica d'Universitat

Tecnologia d'Aliments

E2.2.12

marialuisa.lopez@udl.cat

Macià Puig, Maria Alba

Investigadora Post-doctoral

Tecnologia d'Aliments

E2.3.15

alba.macia@udl.cat

Marín Sillue, Sonia

Catedràtica 

Tecnologia d'Aliments

E2.3.17

sonia.marin@udl.cat

Martín Belloso, Olga

Catedràtica d'Universitat

Tecnologia d'Aliments

E2.3.12

olga.martin@udl.cat

Molino Gahete, Francisco

Lector

Tecnologia d'Aliments

E2.2.04

francisco.molino@udl.cat

Odriozola Serrano, Isabel Andrea

Agregada

Nutrició i Bromatologia

E2.3.11

isabel.odriozola@udl.cat

Oms Oliu, Gemma

Agregada

Nutrició i Bromatologia

E2.3.11

gemma.oms@udl.cat

Piqué Ferré, M Teresa

Col·laboradora Permanent

Nutrició i Bromatologia

E2.1.09.2

mariateresa.pique@udl.cat

Ramos Girona, Antonio Javier

Catedràtic d'Universitat

Tecnologia d'Aliments

E2.3.17

antonio.ramos@udl.cat

Romero Fabregat, Maria Paz

Catedràtica d'Universitat

Tecnologia d'Aliments

E2.3.18

mariapaz.romero@udl.cat

Rubió Piqué, Laura

Lectora

Nutrició i Bromatologia

E2.1.09.2

laura.rubio@udl.cat

Sala Martí, Núria

Titular d'Universitat

Tecnologia d'Aliments

E2.3.03

nuria.sala@udl.cat

Salvia Trujillo, Laura

Lectora

Tecnologia d'Aliments

E2.1.09.2

laura.salvia@udl.cat

Sanchis Almenar, Vicente

Catedràtic d'Universitat

Tecnologia d'Aliments

E2.3.02

vicente.sanchis@udl.cat

Soliva Fortuny, Robert

Catedràtic 

Tecnologia d'Aliments

E2.3.18

robert.soliva@udl.cat

Torres Grifo, Mercè

Titular d'Universitat

Tecnologia d'Aliments

E2.3.03

merce.torres@udl.cat

Viñas Almenar, Inmaculada

Catedràtica d'Universitat

Tecnologia d'Aliments

E2.3.02

inmaculada.vinas@udl.cat

 

Personal docent i investigador a temps parcial

Alcubierre Calvo, Nuria Raquel

Associada

Nutrició i Bromatologia

 

nuria.alcubierre@udl.cat

Barahona Viñes, Maria Antònia

Associada

Nutrició i Bromatologia

 

antonieta.barahona@udl.cat

Belmonte Mínguez, Cristina

Associada

Tecnologia d'Aliments

 

cristina.belmonte@udl.cat

Ber Mir, Mariona

Associada

Nutrició i Bromatologia

 

mariona.ber@udl.cat

Bernaus Gili, Josep

Associat

Tecnologia d'Aliments

 

josep.bernaus@udl.cat

Bieto Masip, Maria Mercè

Associada

Tecnologia d'Aliments

 

mmbieto.masip@ca.udl.cat

Birlanga Cubero, Begoña

Associada

Tecnologia d'Aliments

 

bego.birlanga@ca.udl.cat

Blanch Serralta, Monserrat

Associada

Tecnologia d'Aliments

 

montserrat.blanch@udl.cat

Claverol Ros, Jaume

Associat

Tecnologia d'Aliments

 

jaume.claverol@udl.cat

Esqué Inglés, Maria Dolors

Associada

Tecnologia d'Aliments

 

dolors.esque@udl.cat

Falguera Pascual, Víctor

 Associat

Tecnologia d'Aliments

 

victor.falguera@udl.cat

Farreny Villarte, Montserrat

Associada

Tecnologia d'Aliments

 

montserrat.farreny@ca.udl.cat

Ferran Thió, Joan

Associat

Tecnologia d'Aliments

 

joan.ferran@udl.cat

Garcia Amela, Maria Teresa

Associada

Tecnologia d'Aliments

 

mtgarcia@ca.udl.cat

Hernández Jover, Teresa

Associada

Nutrició i Bromatologia

 

teresa.hernandez@udl.cat

Llopis Cos, Núria

Associada

Tecnologia d'Aliments

 

nuria.llopis@ca.udl.cat

Lluch Solé, Francesc

Associat

Tecnologia d'Aliments

 

francesc.lluch@udl.cat

Magrí Tersa, Xavier

Associat

Tecnologia d'Aliments

 

xavier.magri@udl.cat

Mangues Palacín, Rosa

Associada

Tecnologia d'Aliments

 

rosa.mangues@udl.cat

Martín Oloriz, Jorge

Associat

Tecnologia d'Aliments

 

jorgemartin@mex.udl.cat

Mila Bea, Maria Teresa

Associada

Tecnologia d'Aliments

 

teresa.mila.bea@ca.udl.cat

Pablo Pascual, Natividad

Associada

Tecnologia d’Aliments

 

nati.pablo@ca.udl.cat

Ramo Aparicio, Tomás Teófilo

Associat

Tecnologia d'Aliments

 

tomas.ramo@udl.cat

Romero Barrio, José Javier

Associat

Tecnologia d'Aliments

 

josejavier.romero@udl.cat

Sanfeliu Cots, Maria Esther

Associada

Tecnologia d'Aliments

 

mesanco@ca.udl.cat

Teixidó Jové, Aurora

Associada

Tecnologia d'Aliments

 

aurora.teixido@udl.cat

 

   Darrera modificació: