Personal en formació

 Descarregar Pdf

El personal del DTA està format per tres col·lectius: el Personal Docent i Investigador (PDI), el Personal d’Administració i Serveis (PAS) i el Personal Investigador en Formació.

El personal investigador en formació fa referència als estudiants matriculats d’algun programa de l’Escola de Doctorat de la UdL i que està realitzant la seva tesi doctoral al departament.

Cognoms, Nom

e-mail

Álvarez Vaz, Ana ana.alvarez@udl.cat
Borràs Vallverdú, Bernat bernat.borras@udl.cat
Díaz Nuñez, Alba alba.diaz@udl.cat
Femenias Llaneras, Antoni antoni.femenias@udl.cat
Manthei, Alina Marie  alina.manthei@udl.cat
Neggazi Meslek, Isma isma.neggazi@udl.cat
Nicolau Lapena, Iolanda  iolanda.nicolau@udl.cat
Ortiz Solà, Jordi  jordi.ortiz@udl.cat 
Pájaro Escobar, Harold Antonio  harold.pajaro@udl.cat 
Ramezani, Mohsen mohsen.ramezani@udl.cat
Teixé Roig, Júlia  julia.teixe@udl.cat 
 Turmo Ibarz, Ana ana.turmo@udl.cat 

 

   Darrera modificació: